یا مقلب قلب ما در دست توست

یا محول حال ما سرمست توست

کن تو تدبیری که لیل و نهار

حال قلب ما شود همچون بهار

آفریدگار کائنات را شاکریم که بار دیگر ،در آستانه فصل شکوفایی و موسم روح افزای بهار ،

آغاز فصل جنبشحیات و رویش نبات قرار گرفته ایم .دست نیایشبه سوی یگانه مدیر و مدبر هستی می گشاییم.سر بر آستان بنده نوازش می ساییم که بهار دیگری را نصیب ما فرمودتا همواره با معمارانشخصیت بشریت ( معلمان پاک نهاد) وسخت کوش جوانه هاتوفیق خدمت به شما و خانواده های محترمتان را داشته باشیم.

نوروز جشن تحول به احسن الحال ،جشن شادی و شکوفایی ،جشن همدلی و هم پیمانی،زمان شنیدن ترنم پاکی و صفای روح و جان و جشن پیوند با گذشته ،جشن سبزه و سبز شدن ،

جشن ماهی و آب ، جشن زنده نگه داشتن هویت و فرهنگ ایرانی و اسلامی این مرزو بوم است.

بدین وسیله از تلاش ، همدلی و همراهی اولیائ محترم ،دانش آموزان ، معلمان ارجمند ، معاونین ،کلیه کارکنان شریف وزحمتکش مجموعه مدارس جوانه هاو همچنینخانواده های محترم جوانه ها ،تشکر و قدر دانی می نماییم.

خدای سبحان را شاکریم که در سایه الطاف و عنایات بیکرانش ، علیرغم وجودفراز و نشیب های فراوان ،با لطف ، همت و همکاری شما خوبان توانستیمدر سال گذشته قدم هایی موثر و نو در راستای توسعه وپیشرفت علمی - آموزشی پیش دبستان ودبستان برداریم .

امید است با شروع سال جدیدکه برای مجموعه مدارس جوانه هابه نام سال پژوهش آغاز می شود ،با سرلوحه قرار دادن اهداف آموزشی و تلاش برای ارتقاء سطح بهره وری وعلمی بالاتر ، شاهد موفقیت های روز افزون این مجموعه باشیم.

در آستانه ی فرا رسیدن " عید نوروز باستانی " و طمطراق پیک بهاران که فرصتی نو برای تازه شدن و باز نگریستن بر چگونه زیستن است،

برای وجود نازنینتان شوری تازه برای ساختن و بهتر زیستن آرزو می کنم . امیدوارم همیشه سلامت ، سرزنده ، مهربان و روشن بین باقی بمانید.

همواره سرفراز و نیک فرجام باشید.

مدیریت  و موسس دبستان های هوهشمند جوانه ها

عبدالرضا غلامی انجیله