مسابقات رباتیک (دوکو کاپ) در دبستان پژوهش محور جوانه ها

 

شرایط عمومی:

کلیه مراحل ثبت نام از طریق مدارس طرف قرارداد (باتوجه به ظرفیت تخصیص یافته به هر مدرسه) صورت خواهد پذیرفت و ثبت نام برای مؤسسات طرف قرارداد و افرادی که ربات­های دوکو را از طرق مختلف تهیه نموده­اند امکان پذیر می­باشد.

 

شرایط شرکت در مسابقات:

لطفاً قبل از ثبت نام به نکات ذیل توجه فرمایید:

  1. شرکت کنندگان توجه داشته باشند پس از ثبت نام و صدور کارت شناسائی، انصراف از مسابقات امکان پذیر نمی­باشد.
  2. یک دانش آموز می­تواند در چند لیگ مختلف شرکت نماید.
  3. تنها ربات­هایی (غیر از ربات­های شرکت دوکو) حق شرکت در مسابقه را دارند که با قوانین لیگ مربوط سازگار باشد.
  4. باتوجه به گروه­بندی مسابقات و لیگ­های مختلف به لحاظ سنی، درصورت مغایرت سن دانش آموز در شناسنامه با سن اعلام شده در فرم ثبت نامی، از پذیرش ایشان در مسابقات جلوگیری بعمل خواهد آمد؛ لذا در پر کردن فرم ثبت نامی دقت لازم را مبذول فرمایید.
  5. به همراه داشتن کارت شناسائی صادر شده از سوی شرکت دوکو برای دانش آموز در زمان مسابقات الزامی می­باشد و درصورت عدم ارئه کارت شناسائی دانش آموز از پذیرش ایشان در مسابقات جلوگیری بعمل خواهد آمد.
  6. دانش آموزان متقاضی شرکت در هر لیگ جهت جلوگیری از ازدحام جمعیت و در جهت برقراری نظم مسابقات باید طبق جدول زمانبندی که به اطلاع خواهد رسید در محل مسابقات حضور پیدا نمایند. در صورت عدم رعایت از ورود افراد به داخل محل برگزاری مسابقات جلوگیری بعمل خواهد آمد.
  7. هر شرکت کننده می­بایست ۳۰ دقیقه قبل از شروع مسابقه (طبق جدول زمانبندی ارائه شده در سایت اینترنتی و کانال تلگرام) در محل مسابقات حضور داشته و حضور خود را به مسؤولین مسابقات اعلام دارد.
  8. پس از هر مسابقه از دانش آموز شرکت کننده در برگه ثبت نتایج و رکورد امضاء گرفته خواهد شد.

 

هزینه ثبت نام:

هزینه ثبت نام فقط از طریق مدارس طرف قرارداد دریافت خواهد شد و هزینه ثبت نام برای مؤسسات طرف قرارداد و افرادی که ربات­های دوکو را از طرق مختلف تهیه نموده­اند از طریق شماره تماس­های ۰۹۱۲۶۰۸۹۶۷۲ و ۰۹۱۲۰۷۲۶۵۰۳ قابل دریافت می­باشد. جهت واریز هزینه ثبت نام می­توانید مبالغ را به شماره حساب ۳۵۸۸۰۰۰۱۰۴۹۵۱۹۹۱ یا به شماره کارت ۵۰۲۲٫۲۹۱۰٫۲۵۷۳٫۵۵۶۲ نزد بانک پاسارگاد به نام حجت­ اله دورودیان پرداخت نمایید.

حتماً پس از واریز هزینه ثبت نام از فیش واریزی یا برگه تراکنش مالی عکس تهیه نموده و برای شماره ۰۹۱۲۶۰۸۹۶۷۲ به همراه مشخصات دانش آموز و شماره تماس اولیاء تلگرام نمایید. شایان ذکر است در صورت عدم ارسال عکس و مشخصات دانش آموز و شماره تماس اولیاء به شماره فوق، ثبت نام صورت نخواهد پذیرفت.

هزینه شرکت در هر لیگ به شرح ذیل می­باشد:

ردیف نوع ربات هزینه ثبت نام (ریال) توضیحات
۱ دانش  ۱ ۴۰۰،۰۰۰  
۲ دانش ۲ ۴۰۰،۰۰۰  
۳ آتش نشان ۴۰۰،۰۰۰  
۴ جنگنده مقدماتی ۴۰۰،۰۰۰  
۵ فوتبالیست ۴۰۰،۰۰۰  
۶ روبوسنسور ۴۰۰،۰۰۰  
۷ جنگنده ۵/۳ (هر تیم دونفره ) ۵۰۰،۰۰۰ دارد (*)

* هزینه ثبت نام جنگنده ۵/۳ کیلوگرمی برای هر عضو شرکت کننده می­باشد و در تعداد افراد هر تیم ضرب خواهد شد، بطور مثال هزینه یک تیم دو نفره ۱۰۰۰۰۰۰ ریال خواهد بود.

مهلت ثبت نام از شروع تبلیغات تا پایان سال ۱۳۹۶ خواهد بود. چنانچه ثبت نام در سال ۱۳۹۷ صورت پذیرد مبلغ ۱۰۰،۰۰۰ ریال به مبالغ فوق افزوده خواهد شد.

مرحله مقدماتی روز اول و مراحل نیمه نهایی و نهایی روز دوم برگزار خواهد شد. زمان دقیق مسابقات (به تفکیک مشخصات دانش آموزان) از طریق سایت اینترنتی شرکت دنیای کودک خلاق (دوکو) به نشانی www.docotoys.ir و کانال تلگرامی مسابقات به نشانیhttps://telegram.me/dococup (در صفحه اصلی سایت لینک کانال تلگرام مسابقات کشوری قرار داده شده است.) به اطلاع عموم خواهد رسید. لازم به ذکر است که نتایج مسابقات نیز از سایت اینترنتی و کانال تلگرامی فوق اعلام خواهد گردید.

لطفاً قبل از ثبت نام قوانین هر یک از مسابقات را مطالعه نموده و سپس اقدام به ثبت نمایید.

در پایان لازم به توضیح است جهت طرح هرگونه سوال می­توانید با ایمیل به نشانی info@docotoys.ir در ارتباط باشید.